FİBER HIZINDA İNTERNET KEYFİ

Yaşadığımız dönemde internetsiz bir yaşam düşünülemezken D-Smart, Türkiye’nin en üst seviyedeki internetini en iyi fiyat ile kullanıcılarına sunuyor.

FİBER HIZINDA İNTERNET KEYFİ
BAŞVURU FORMU

Tüm bilgileriniz Yetkili Başvuru Merkezi tarafından gizli tutulacaktır. Gizlilik sözleşmesi ve Çerez Kullanımı için tıklayınız...

Limitsiz Fiber İnternet

Yaşadığımız dönemde internetsiz bir yaşam düşünülemezken D-Smart, Türkiye’nin en üst seviyedeki internetini en iyi fiyat ile kullanıcılarına sunuyor.
Bu Fırsat Kaçmaz her şey dahil Ayda Sadece 51 TL Hemen başvur.

Paket Avantajları

·27 boyunca indirimli internet kullanımı,

·Fatura döneminde sabit ve sürprizsiz fatura bedelleri,

·İnternet aktivasyon ücreti hediye,

·Her abonenin ihtiyacına göre belirlediği Adil Kullanım Kotası ve hız değerleri,

 

Limitsiz Fiber İnternet Paketi Koşulları

KDV ve ÖİV değerlerinin de dâhil edildiği bu fiyatlar yalnızca bireysel D-Smart internet başvuruları için geçerli olmaktadır.

Paketlere üye olan kişilere 96 TL değerindeki D-Smart aktivasyon bedeli ödetilmezken bu bedel D-Smart tarafından hediye edilmektedir. 

Limitsiz fiber internet seçeneklerinde sunulan maksimum adil kullanım kotası 200 GB seviyesindedir. Bu adil kotanın geçilmesi durumunda ekstra ücretlendirme olmazken hızlarda düşüler yaşanır. Her ayın hesap kesim tarihinde hızlar paket şartlarındaki seviyelerine geri dönecektir.

Paket için belirlenen adil kullanım kotası aşılırsa, aşıldığı günden hesap kesim tarihine kadar kullanıcıların hızları, 10 Mbps için en fazla 5 Mbps, 24 Mbps için en fazla 8 Mbps, 50 Mbps için en fazla 16 Mbps, 100 Mbps için en fazla 24 Mbps seviyesine gerileyecektir.

Abonelerin altyapı konusunda D-Smart’tan yardım alması gerekirse evlerinde gerekli altyapının eklenmesi ya da paket kullanımı döneminde arızaların olması durumunda D-Smart tarafından 60 TL tutarında bir onarım hizmeti verilmektedir. Bu hizmet de bu paketler doğrultusunda kullanıcılara hediye edilir.

Fiber internet kullanımlarında kişilere sunulan modem tamamen ücretsiz olarak sunulur. Ancak bu aşamada modemin mülkiyeti de sürekli olarak D-Smart’a ait olacaktır. D-Smart pakete yapılan üyelikler boyunca modemi abonelerinin hizmetine tahsil eder. Eğer üyeliklerin süresinin dolması ya da abonelerin kendi isteği ile ayrılması durumunda modemlerin 7 gün içinde D-Smart’a teslim edilmesi gerekmektedir. Bu durumda teslimat yapılmazsa fiber internet modemi için 250 TL fatura abonelere tahsil edilir.

D-Smart fiber internet aboneliği taahhüt süresi dolmadan önce iptal edilirse abonelerin paket kaydı sonrasında aldıkları, aylık erişim ücreti indirimi, iç kurulum ücreti hediyesi, aktivasyon ücretinin tamamı, ilk ay için belirlenen kullanım bedeli, damga vergisi tutarı ve yalın internet erişim ücretleri abonelerden tahsil edilir.

Bu aşamada aboneler isterlerse kalan ayların toplam ücretini ödeyerek de taahhütlerini iptal edebilmektedir. Bu iki seçenek içerisinde hangisi daha ucuz ise aboneler bu bedeli öderler.

Abonelerin bu paketi başka bir paket ile birleştirme şansları bulunmazken D-Smart paket üzerinde değişiklik yapma hakkını da saklı tutmaktadır.