Gizlilik Politikası

https://abonelikmerkezim.com/ web sitesi Webonline Reklamcılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş ’ye aittir ve bu adresi ziyaret eden siz müşterilerimizin bilgi güvenliği Webonline Reklamcılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş için büyük önem taşımaktadır. Bu metin bilgi güvenliği ile ilgili sizi bilgilendirmek üzere hazırlamıştır.

Kişisel bilgilerinizi paylaşmaksızın web sitemizi dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilirsiniz. Web sitemizi ziyaretiniz sırasında kişisel bilgileriniz tarafımızdan, sadece sizin bilginiz kapsamında temin edilmektedir. Sizin bilginiz ile bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz Webonline Reklamcılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş tarafından korunmaktadır. İsim ve soyisminiz, posta adresiniz, doğum tarihiniz, cinsiyetiniz, telefon ve faks numaranız, elektronik posta adresiniz vs. sizin tarafınızdan WEB sitemize verildiğinde kaydedilir. Web sitemizde ve/veya Online İşlem Merkezinde kullanmakta olduğunuz parolanızı bilgi güvenliğiniz açısından kimse ile paylaşmamanız ve hiçbir yere not etmemeniz gerektiğini hatırlatırız.

Web sitemizde Webonline Reklamcılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş  tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar verebiliriz. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz o sitenin gizlilik ve diğer politikaları geçerli olacaktır. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından sorumlu olmadığımızı belirtiriz.

Webonline Reklamcılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş’nın, sunduğu hizmetlere ilişkin olarak pazarlama ve tanıtım amacıyla göndereceği e-postaları almak istemiyorsanız, gönderilen e-postada yer alan üyelikten ayrıl linkine tıklayarak veya  üzerinden hesabınıza girerek e-posta tercihlerinizi değiştirerek talebinizi iletebilirsiniz. E-posta gönderimleri ile ilgili sorularınızı ise müşteri hizmetlerini arayarak veya https://abonelikmerkezim.com//iletisim/ kanalından form doldurarak iletebilirsiniz.

Adres: Muhsin Yazıcıoğlu Cd. No:44 Çamlık Mahallesi 34782 Dudullu Osb/Çekmeköy/İstanbul