HOŞ GELDİN PAKETİ TV

İlk kez D-Smart olmayı düşünen kişiler bu paket ile birlikte en uygun fiyatlarda yüzlerce kanalı HD kalitesiyle birlikte izleme şansı elde ediyor.

HOŞ GELDİN PAKETİ TV
BAŞVURU FORMU

Tüm bilgileriniz Yetkili Başvuru Merkezi tarafından gizli tutulacaktır. Gizlilik sözleşmesi ve Çerez Kullanımı için tıklayınız...

Hoş Geldin Paketi
 

En sevdiğiniz ulusal kanallar, zengin belgesel kanalları, haber,yemek ve müzik kanalları burada!

İlk Ay Mega Paket Kanalları ve Tüm Ek Paketler Hediye!

Aktivasyon Ücreti Hediye!

İç Kurulum Ücreti Hediye!

Hoş Geldin Paketi'nde 58 HD Toplam 225'ten Fazla Kanal

Ayda  Sadece  19

Hoş Geldin Paketi

 

27 ay boyunca indirimli ve sabit fiyat

Aktivasyon bedeli hediye

İç kurulum bedeli hediye

HD kalitesiyle D-Smart dünyasının zengin içeriği

İlk Ay Mega Paket Kanalları ve Tüm Ek Paketler Hediye!

Belirtilen fiyatlar yeni bireysel abonelik başvurularında 27 ay kullanım sözü ile geçerli aylık ücretlerdir.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. D-Smart aktivasyon bedeli ve D-Smart (TV) İç kurulum bedeli kampanya kapsamında hediyedir. D-Smart uydu alıcısı ve smart kart mülkiyeti süresiz olarak D-Smart’a ait olup, abonelik süresince abonelerin kullanımına tahsis edilir. Gerekliği olduğu durumda dış kurulum ücreti ve uydu alıcı, smart kart ve kumanda haricindeki ekipman tüketiciye aittir. Aboneliğin her hangi bir zamanda sona erdirilmesi durumunda abone, kendisine tahsis edilen donanımı; uydu alıcısı ve smart kartı 7 (yedi) gün içerisinde iade etmekle, aksi halde ilgili donanıma ilişkin cari bedeli (HD Uydu Alıcısı ya da D-Fix için 150 TL, HD+ Uydu Alıcısı (Kayıt cihazı dahil) için 250 TL donanım bedelini) ödemekle mükelleftir.

Aboneliğin, taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi halinde, iptale kadar geçen süre boyunca verilen hediye ve indirimler; aylık hizmet ücreti indirimleri, iç kurulum ücreti, aktivasyon ücretleri; aboneye faturalanacaktır, ancak taahhüt sonuna kadar aboneden tahsil edileceği belirtilen ve henüz tahakkuk etmemiş ücretlerin toplamı bu tutardan daha düşük ise sadece bu tutar faturaya yansıtılacaktır. Kampanya kapsamında abonelik dondurma hizmeti verilememektedir.

D-Smart, kanal, yayın ve içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.